Poduszka.pl Noclegi Piwniczna-Zdrój Domki i domy Piwniczna-Zdrój Dom Babci Marii i Domki na Polach
kraj
język kontaktu
język
Piwniczna-Zdrój - Domki i domy

Dom Babci Marii i Domki na Polach

Daszyńskiego 9a, Piwniczna-Zdrój, małopolskie
średnia ocena
0.0
Dom Babci Marii - LUX dom dla 6-10 os. WOLNE TERMINY: 14-21lipca i od 28 lipca. GRATIS: duży basen, grill, 8 rowerów górskich, TV-Sat, drewno na ognisko, parking i udogodnienia pod kątem pobytu z dziećmi: http://www.dombabcimarii.pl/atrakcje-dla-dzieci.html

Jest to komfortowy nowo wybudowany i nowo wyposażony całoroczny dom, który pod nieobecność właścicieli stoi otworem dla miłych gości. Jednorazowo jest w stanie pomieścić 10 osób na powierzchni ok. 80m2. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z dbałością o szczegóły. Połączenie nowoczesnego wyposażenia z tradycyjnym materiałem wykończeniowym, jakim w górach jest drewno daje „lekki”, ale przytulny klimat. Ciepłe pastelowe kolory wnętrza i wygodne sofy sprzyjają relaksowi, a przestronność pokoi daje swobodę i komfort przebywania. Na wskroś pierwszemu wrażeniu, dom jest murowany, choć drewniany szalunek sprawia wrażenie domku letniskowego. Grube mury domku latem pozwalają zachować miły chłód mimo braku klimatyzacji, a zimą dobrze izolują przed zimnem.

Dom Babci Marii, choć położony niedaleko rynku głównego w Piwnicznej Zdroju dzięki otoczeniu wysokim drewnianym płotem zapewnia przebywającym intymność, a dzieciom bezpieczną zabawę w przydomowym ogródku. Śpiących w dwóch sypialniach od wschodu budzi śpiew ptaków i słońce wschodzące znad roztaczającej się nad okolicą góry Kicarz. Wokół domu znajduje się długi balkon, a na parterze taras, na którym można rozpalić grilla i biesiadować lub się opalać.
Kuchnia i salon wyposażone tak dostatnio, że amator domowej kuchni będzie mógł z przyjemnością przygotować wymarzony posiłek i serwować go w pełnym szyku.

W kontekście ostatnio często nawiedzających Małopolskę powodzi, zapewniamy, że przebywający u nas w domu goście mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ dom znajduje się wysoko ponad poziomem rzeki Poprad i poza zasięgiem wody ze strumieni górskich. Ponieważ dom leży na skarpie przy przebudowie domu zadbaliśmy o wzmocnienie jego fundamentów.

Domki wypoczynkowe położone w dzielnicy Pola

W związku z dużym zainteresowaniem gości ofertą na niezależne lokum urlopowe, oferujące komfortowe warunki, wysoki walor estetyczny i do tego jeszcze spełniające warunek przystępnej ceny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, oddaliśmy do użytku dodatkowe trzy obiekty – Domki na Polach. Są to całoroczne drewniane domki wybudowane na polu naszej Babci, w sąsiedztwie lasu i z piękną panoramą miasteczka rozpościerającą się z okien każdego z domków. Dzielnica ta, Pola, wzięła swoją nazwę stąd, że całe wzgórza w tej części miasta użytkowane były z dziada pradziada jako pola uprawne. Obecnie uprawianie roli jest nieopłacalne, ale do dziś dnia w sąsiedztwie na łąkach wypasane są owce. Urok miejsca polega na tym, że oferuje błogą ciszę Pól, a wystarczy tylko kilka minut, żeby zbiegnąć do Zdroju i móc się nacieszyć życiem miejskim
liczba pokoi: 3 liczba miejsc: 10
do centrum: 100m
dodaj do schowka    dodaj do ulubionych

Podobne obiekty w miejscowości Piwniczna-Zdrój

Domki i domy - Pokoje Gościnne u Uli
Domki i domy
Piwniczna-Zdrój
liczba pokoi: 8, liczba miejsc: 30
doba 30
poprzednie
1 z 1
następne