Poduszka.pl Noclegi Solina Hotele Solina Solinianka Villas&Spa
kraj
język kontaktu
język
Solina - Hotele

Solinianka Villas&Spa

Solina, podkarpackie
średnia ocena
0.0
Solinianka Villas & Spa leży w Solinie nad Jeziorem , wśród wspaniałego górskiego krajobrazu, w malowniczej dolinie otoczonej wzgórzami porośniętymi lasem (Krajobrazowy rezerwat przyrody), nad rwącym górskim potokiem o krystalicznie czystej wodzie, na terenach Wschodniobeskidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, w strefie uzdrowiska Polańczyk, miejscowości dysponującej naturalnymi czynnikami leczniczymi; są to - właściwości klimatyczne i wody mineralne.
Nasz obiekt to nowowybudowany kameralny hotel butikowy. Wyróżnia się niecodzienną architekturą, oryginalnym wystrojem wnętrz oraz prawdziwą gościnnością. Dzięki wprowadzonym nowym technologiom jest przyjazny środowisku naturalnemu i ludzkiemu zdrowiu.
A więc, jeśli chcesz zapewnić sobie i swoim najbliższym wyjątkowy pobyt, przyjedź do Solinianki. Odniesiesz na pewno korzyści płynące z połączenia unikatowych cech środowiska zewnętrznego i wewnętrznego naszego ekohotelu.
Proponujemy Państwu spędzenie czasu w ekologicznie czystym miejscu, posiadającym mikroklimat o walorach zdrowotnych. Mamy nadzieję, że propozycję przyjmiecie z zadowoleniem a pobyt w Soliniance wpłynie pozytywnie na Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.
Zapraszamy
liczba pokoi: 31 liczba miejsc: 76
do centrum: 1km
dodaj do schowka    dodaj do ulubionych

Podobne obiekty w miejscowości Solina

Hotele - Hotel Solina
Hotele
Solina
doba od 20
poprzednie
1 z 1
następne